Domů Kurzy pro radost [RECENZE] Miroslav Princ: Telefonování pro obchodníky

[RECENZE] Miroslav Princ: Telefonování pro obchodníky

od Radek
Publikováno: Aktualizováno:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=dDC26-KRBhw[/embedyt]

[maxbutton id=“50″ ]

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Perfektní návody, krásně vysvětleno.“

 

Téma: Kurz je zaměřen na telefonáty, nejen pro obchodníky. Nabízí návod na zlepšení výsledků i pocitů ze telefonování. Naučíme se odrážet námitky a vhodně argumentovat a motivovat se k dalším hovorům.
Určeno: Pro všechny, kteří pracují s klienty a chtějí mít lepší výsledky.
Délka: 9 lekcí, jedna lekce zhruba 15 minut.
Lektor: Miroslav Princ

Struktura telefonování – popis kurzu:

V kurzu Struktura telefonování si společně ukážeme metody ke správnému vedení hovoru. Vysvětlíme si základní pravidla určená nejen pro obchodníky.  Projdeme si postup k hovorům, aby jsme měli lepší pocit. Naučíme se snižování odmítnutí a zvýšíme si produktivitu času, který na telefonát využijeme. Názorně si předvedeme, jak telefonovat s chutí, nemít nepříjemné pocity a hlavně bez ostychu.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup zaujmutí během telefonování
  • Jednotlivé etapy hovoru
  • Postup představení toho, co přinášíte
  • Postup vtáhnutí do děje
  • Postup vytyčení cíle telefonování
  • Postup ke zvládnutí námitek

K mnoha profesím patří telefonování a právě tento kurzu Vás naučí jak vést správně hovory. Detailně si představíme všechny základní kroky, které povedou k úspěšnému získávání nových klientů a nejen k odmítání. Společně objevíme správnou strukturu telefonního hovory a naučíme se zaujmout každého, s kým budeme telefonovat.

Co je to telefon?

Jde o telekomunikační zařízení, díky kterému se přenáší hlas za pomoci elektrických signálů. Z řečtiny vzdálený hlas. Současné telefony nemají jednoho vynálezce. Postupně se na vývoji podílelo mnoho lidí, kteří vyvíjeli a zlepšovali. V minulosti se používali především klasické telefony s drátovou linkou, poté nastoupily mobilní telefony a v dnešní době převažuji Smartphony neboli chytré telefony.

 

[maxbutton id=“50″ ]

 

You may also like