Domů Kurzy pro radost [RECENZE] Lenka Benešová: Krok za krokem sebekoučem

[RECENZE] Lenka Benešová: Krok za krokem sebekoučem

od Radek
Publikováno: Aktualizováno:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=IPOUKnTXV8k[/embedyt]

[maxbutton id=“55″ ]

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Milá Lenka,
práve som si pozrela prvé video z Vášho kurzu a veľmi sa mi páčilo. Konečne som natrafila na človeka – na Vás – ktorého som si vedela vypočuť do konca, čo sa týka otázky sebekoučovania. Ste super! „

 

Téma: Základy sebekoučování pro osobní rozvoj a uvědomění si vlastní životní vize.
Určeno: Pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat.
Délka: 9 lekcí, jedna lekce zhruba 15 minut.
Lektor: Lenka Benešová

Základy sebekoučování – popis kurzu:

Kurz Základy sebekoučování je o uvědomění si  své vlastní životní vize a jak najít způsob k jejímu dosažení. Díky technikách sebekoučování je možné dosáhnout plné seberealizace skrze sebeuvědomění a sebepoznání.  Doveďte se k mnoha úspěchům pomocí uvědomění skutečné podstaty a to díky osobnímu koučinku.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup k ovládání svojí mysli
  • Postup hledání úspěšného řešení situací
  • Základy koučování
  • Desatero sebekouče
  • Postup metody Smarter
  • Postup tvoření kol rovnováhy
  • Postup metody Grow a akční plán
  • Postup malby Disneyho modelu

Kurzem nás provede Lenka Benešová a společně objevíme, co vlastně je koučink a jak funguje. Projdeme si všechny důležité základy osobního koučinku od postojů k nástrojům. Představíme si, jak vypadá kouč osobního rozvoje. Naučíme se ovládat svou mysl a jak hledat řešení jednotlivých situací.

Co je to koučování ?

Koučování je technika nebo proces, který podporuje člověka při hledání individuálních řešení a rozvíjí jej tak ve zvolené oblasti. Kouč není našim trenérem ale pomáhá hledat vhodná řešení společně s klientem. Slovo kouč je převzato z anglického slova trénovat či vést – coach. Jde o pomocníka pomáhajícího dostat se pohodlným a nestresujících způsobem tam, kde chce být. Celý proces koučování spočívá v kombinaci individuálního poradenství a orientovaného tréninku.

 

[maxbutton id=“55″ ]

 

You may also like