Domů Kurzy pro radost [RECENZE] Ivana Megová: Archetypy žen

[RECENZE] Ivana Megová: Archetypy žen

od Radek
Publikováno: Aktualizováno:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=vD9qLMG8rlA[/embedyt]

[maxbutton id=“43″ ]

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Děkuji Vám moc za krásné tři díly,které mě velmi obohatily a rozvinuly v ženství.Nejvíce se mi líbily meditace ke každému dílu.Jsem velmi spokojená.“

 

Téma: Představení různých archetypů ženy, a pomocí meditace pochopit své ženství a prožitky svého těla.
Určeno: Ženy všech věkových kategorií, které chtějí nalézt svou sílu a využít ji v osobním životě.
Délka: 10 lekcí, jedna lekce zhruba 20 minut.
Lektor: Ivana Megová

Ženské archetypy – popis kurzu:

Představíme si různé archetypy žen a řekneme si jejich funkci i v čem nám pomohou. Projdeme si archetypy jako jsou např. archetyp panny, milenky, matky nebo královny. Povíme si o archetypu čarodějnice a stařeny. Na závěr si řekneme o třech klíčích ke zvednutí energie v těle a jejich použití. Naučíme se také, jak na uklidňující a uzemňující meditaci.

V kurzu se dozvíte:

  • Charakterizaci archetypů žen
  • Jak vnímat ženské archetypy
  • Tři klíče ke zvednutí energie
  • Praktiky pro uklidňující a uzemňující meditaci

Archetypy žen jsou spojeny s jednotlivými cykly v životě ženy i v přírodě. Povíme si, jaký je archetyp panny,  připojíme k němu meditaci a provedeme Vás obdobím panny. Po archetypu panny je na řadě archetyp milenka, k němu patří také správná meditace a přivedení vědomí archetypu milenky do našeho těla. Ženám toto zamyšlení může přinést větší pochopení sebe sama.

Co jsou to archetypy?

Archetyp je nějaký pravzor posvěcený tradicí a spjat s typickou osobou či příběhem. Každý archetyp se může stát zdrojem silného a dlouhodobě působícího prožitku. Ženské archetypy jsou převzaty z řecké mytologie. Jedná se archetyp Héry, která vyžadovala určitý řád a formu. Dále je to Hestia, bohyně domácí svornosti. Deméter, která spojovala přírodu s cykly a obětavě pečovala o rodinu. Persefóne, Artemis, Athéna a Afrodité s Gáiou.

 

[maxbutton id=“43″ ]

 

You may also like