Základy tenisu pro začátečníky – Dušan Těhník

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Kurzy tenisu velice vítám. Po 20ti letech se vracím ke hře a opáčko z teorie se mi do praxe velmi hodí! Děkuji Vám!!“

 

Téma: Výuka tenisu s profesionálním trenérem krok za krokem.
Určeno: Začátečníkům ke správným základům.
Délka: 10 lekcí, jedna lekce zhruba 15 minut.
Lektor: Dušan Těhník

Základy tenisu pro začátečníky – popis kurzu:

V kurzu Základy tenisu pro začátečníky si ukážeme nejnovější tréninkové metody a dozvíme se mnoho trenérských poznatků a triků. Povíme si důležité know-how, které získal zkušený lektor Dušan Těhník během tenisového života. Provede nás trenérskými zkušenostmi a poví nám o svém dlouhodobém studiu odborné tenisové literatury, kterou čerpal.

V kurzu se dozvíte:

  • Základní pravidla tenisu
  • Potřebné vybavení pro tenis
  • Postup správného forehandu
  • Postup správného beckhand
  • Postup hry správného voleje
  • Postup správného podávání
  • Postup při smečování
  • Speciální tenisové údery

Tenis neboli bílý sport je velice oblíbená hra a vládne světu. Tenisová hra je plná tiebreaků, gemů či setů a společně se podíváme hlouběji do tajů tohoto světa. Lektor Dušan Těhník nás naučí například, jak na přesný forehand a backhand, techniku zvanou volej, správné podávání a jak smečovat. Dozvíme se také mnoho speciálních úderů, jak vypadá zdravá zákeřnost při podání a jak odpalovat za čáru.

Co je to tenis?

Tenis je velice oblíbená míčová hra, nazývaná také jako bílá hra, která je určena pro dva nebo čtyři hráče. Ke hře je potřeba obdélníkové hřiště se sítí, tenisová raketa a míček. Hráči stojí proti sobě a snaží se odrazit míček spoluhráči tak, aby se nedotkl sítě či nespadl do autu neboli tenisového dvorce. Povrch tenisového hřiště může tvořit antuka, beton nebo tartan či tráva.Velmi známý tenisový turnaj je Wimbledon.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář