Zoner Photo Studio a úprava fotek – Josef Cvrček

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

Dobrý den, musím pochválit za užitečné informace. Některé jsem doposud nevyužíval a to už nějaký pátek se ZPS12 pracuji. Hlavně pro jednoduchou a rychlou úpravu fotografií. Díky tomuto dílu jsem se přiučil v organizaci fotek.

 

Téma: Vysvětlení a ukázání, jak pracovat v prostředí programu na úprava fotek. Základní úpravy fotek a funkce Zoner Photo Studio.
Určeno: Pro fotografy či grafiky, kteří neznají grafické programy a chtějí se naučit se Zonerem
Délka: 11 lekcí, jedna lekce zhruba 40 minut.
Lektor: Josef Cvrček

Zoner Photo Studio a úprava fotek  – popis kurzu:

Kurz Zoner Photo Studio je program pro začínající či mírně pokročilé na jednoduchou úpravu fotek.  Dokonce i pokročilí fotografové si najdou své, ale pro profesionály je lepší složitější program, a to Adobe Photoshop, který nám Josef Cvrček již připravil. Program Zoner je velice intuitivní a má velké české rozpětí i dostupnou cenu,  obsahuje všechny důležité a potřebné úpravy a práce s ním je jednoduchá.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup práce v uživatelském prostředím
  • Základní úpravy fotografie
  • Postup ke zvládnutí pokročilejších úprav
  • Postup při retušování
  • Pokročilé úpravy barev
  • Postup práce s HDR a s efekty
  • Formáty využívané ve fotografii
  • Postup práce s RAW a hromadné úpravy

Jako první si ukážeme uživatelské prostředí, vysvětlíme logiku programu, seznámíme se se správnou fotografií a informacemi na snímku. Předvedeme si základní úpravy fotek, ořezávání a narovnávání. Naučíme se ovlivnit expozici, postup práce s křivkami a jak vylepšovat barvy fotografie. Na vybrané fotce vyzkoušíme retuš pomocí klonovacího razítka a projdeme si, jak provádět lokální úpravu a změnu velikosti fotky.

Co je to Zoner Photo Studio?

Softwarový program na úpravu fotografií od společnosti Zoner software. Jde o jeden z nejrozšířenějších programů pro editaci a správcování obrazových souborů. Společnost uvedla na trh již 6 verzí, kdy každá má něco navíc. Program pomáhá uživatelům provést kompletní práci s fotkami. Postupuje se přes několik modulů, například přes model Import, Správce, Prohlížeč, Editor, Vyvolat a Vytvořit. Nejnovější verze nabízí i možnost sdílení hotové práce přímo z programu na sociální sítě.

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář