Zábavné šití – Katka Dachovská

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Kurz je moc pěkný, jednoduchý na pochopení.Velice dobře vysvětlen pro nováčky, ale i my déle šijící v něm najdeme inspiraci a i nějaké novinky. Děkuji.“

 

Téma: Kurzy zaměřené na úplné základy šití krok za krokem.
Určeno: Všechny věkové kategorie se zálibou v šití.
Délka: 10 lekcí, jedna lekce zhruba 30 minut.
Lektor: Katka Dachovská

Zábavné šití – popis kurzu:

Kurz Zábavné šití nám ukáže kouzelný svět šitých hraček pro děti. U každému výrobku jsme pro Vás připravili střih jako šablonu, se kterou to půjde velmi jednoduše. Naučíme se ušít panenku, různá zvířátka a dokonce i hračky pro své domácí mazlíčky. Ve videích se dozvíme postup šití dekoračních polštářů i jak si vyrobit tašku s magnetickým zapínáním. Seznámíme se s barvami na textil a jak razítkovat.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup k ušití veselého polštářku
  • Postup k ušití tašky s magnetickým zapínáním
  • Postup k ušití zvířátek
  • Postup na ušití dráčka s pohyblivými končetinami
  • Postup na práci s barvami na látky
  • Postup výroby látkové panenky včetně sukénky
  • Postup šití hraček pro domácí mazlíčky
  • Postup šití bez šití

Kurz je určen pro začátečníky ale nezůstaneme jen u šití knoflíčků, pustíme uzdu své fantazii a naše výrobky budou originální. Vneste si do života trochu hravosti a kreativity. Svými výrobky potěšíte všechny blízké, své děti ale hlavně sebe. Provedeme Vás krok za krokem jak vyrobit nádherné dárky, hračky, ozdoby či jedinečné oblečení. Jako bonus si ukážeme techniku šití bez šití.

Co je to šití?

Velmi stará technika, která dovoluje spojovat různé druhy materiálu k sobě pomocí stehů. Spojujeme látky, kožešiny, plastiky a jiné. Správně ušité stehy jsou velice pevné a přitom jdou rozpárat a znovu sešít. Postup šití vyžaduje jehlu a nit. Můžeme šít na stroji nebo ručně. Propletené nitě tvoří takzvaně šev. Šití se využívá především v krejčovství, obuvnictví či brašnářství a knihařství. Westernová sedla se také prošívají. Mimo jiné ruční šití vídáme v nemocnicích při chirurgických zákrocích.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář