Word, Excel a Powerpoint i pro neslyšící – Aneta Bajerová

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Úplně super! velmi pěkně srozumitelné, žádný chaos.“

 

Téma: Naučíme se pracovat v Microsoft Office a po shlédnutí kurzu zvládneme pracovat s Wordem, vytvářet tabulky v Excelu a tvořit prezentace v programu PowerPoint.
Určeno: Pro začátečníky i pokročilé. (doplněno titulky pro neslyšící)
Délka: 21 lekcí, jedna lekce zhruba 7 minut.
Lektor: Aneta Bajerová

Word, Excel a Powerpoint i pro neslyšící – popis kurzu:

V kurzu si ukážeme práci v programu Word, Excel a PowerPoint, a to vše doplněno o titulky pro neslyšící. Představíme si tvorbu a formátování obchodního dopisu se zvýrazněným textem i jak opravit překlepy v programu MS Word. Seznámíme se s uložením dokončeného dokumentu a probereme různé možnosti souborů a jak tisknout. Naučíme se zpřehlednit text, nastavit odrážky a číslovat odstavce. Předvedeme si jednoduché vložení obrázků i clipartů.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup práce s programu MS Word
  • Postup vytvoření obchodního dopisu
  • Postup vkládání obrázků a tabulek
  • Postup práce v programu Excel
  • Postup tvoření tabulek a vzorečků
  • Postup práce v programu Powerpoint

Kurzem nás provede Aneta Bajerová a ukáže nám prostředí programu Excel. Objasníme si základní kroky při tvorbě tabulek, použití vzorečků např. součet, průměr nebo maximální hodnoty, a vysvětlíme si nejpoužívanější funkci „KDYŽ“ a jak se tvoří grafy. Budeme se věnovat i programu PowerPoint neboli tvorba prezentací. Naučíme se vkládat obrázky i vlastní objekty a mnoho dalšího.

Co je to Microsoft Office?

Jde o kancelářský balíček plný různých programů. Existuje v několika dostupných edicí, lišící se aplikacemi. Dvě verze jsou určeny pouze pro domácí využití. Nejčastěji používanými aplikacemi jsou Excel, Word či PowerPoint. V Excelu vytváříme tabulky a kalkulujeme. Word se používá jako textový procesor a v PowerPointu tvoříme prezentace. Pokročilejší uživatelé využívají Outlook, Acces či OneNote.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář