Vyznejte se ve Photoshopu – Marek Chrenko

Jak se vyznat ve Photoshopu

Chci vědět víc! >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Vyborne vysvetlena seznamka s photoshopem. diky tomuto kurzu si myslim, ze placeny kurz nebude stratou casu ani penez, nebot krasne vysvetluje“

 

Téma: Naučíme se pracovat v prostředí Photoshopu a využijeme všechny základní klávesové zkratky, možnosti panelu a také jak upravit svou pracovní plochu.
Určeno: Pro každého začátečníka se zálibou v úpravách fotografií.
Délka: 4 lekce, jedna lekce zhruba 6 minut
Lektor: Marek Chrenko

Vyznejte se ve Photoshopu – popis kurzu:

Kurzem Vyznejte se ve Photoshopu nás provede lektor Marek Chrenko. Vysvětlíme si, jak se vyznat v prostředí  programu Photoshop. Práce ve Photoshopu není až tak obtížná a za pomoci tohoto kurzu si vše ukážeme a vysvětlíme pěkně krok za krokem. Projdeme si všechny možnosti, které nabízí hlavní panel a jeho záložky. Ukážeme si systematickou práci při používání panelů. Prostudujeme si naši celou pracovní plochu a její nastavení.

V kurzu se dozvíte:

  • Vysvětlení jednotlivých záložek
  • Postup úprav panelů
  • Jak vypadá pracovní plocha
  • Nejdůležitější klávesové zkratky
  • Možnosti programu

Naučíme se používat ty nejdůležitější klávesové zkratky, díky kterým se stane práce ve Photoshopu velmi praktická. Lektor Marek Chrenko je absolvent elektrotechnické školy a v kurzu nám předá své bohaté zkušenosti z oblasti technologie. Především v programování a počítačové grafice. Mezi jeho vášně patří i grafická tvorba.

Chci vědět víc! >>>

 

Napsat komentář