Vydělávání na internetu Webzisk – Tomáš Dekan

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Fajn kurz, vše pochopitelně předneseno, vysvětleno,zdůvodněno.“

 

Téma: Kurz je zaměřen na podnikatelské know-how k dosáhnutí úspěchu při vydělávání peněz na internetu. Kurzem provádí profesionálové, které internet živí.
Určeno: Všichni, kdo chtějí úspěšně vydělávat na internetu
Délka: 29 lekcí, jedna lekce zhruba 25 minut.
Lektor: Tomáš Dekan

Vydělávání na internetu Webzisk – popis kurzu:

Kurz Vydělávání na internetu je první svého druhu v České i Slovenské republice. V následujících videí si vysvětlíme krok za krokem, jak začít vydělávat peníze na internetu.  Kurzem nás provede Tomáš Dekan, je vhodný pro naprosté začátečníky. K celému kurzu Vám bude stačit základní uživatelská znalost počítače a internetu.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup na založení profesionálního webu téměř bez financí
  • Postup k vyladění webu
  • Postup na dosáhnutí prvních pozic ve vyhledávačích
  • Postup k nalákaní co nejvíce zákazníku na web
  • Postup monetizace
  • Další metody k vydělávání na internetu

Kurz je veden Tomášem Dekanem, kterého internet několik let živí. Společně s jeho kolegou Davidem Kristenem připravili originální kurz zaměřený na principy vydělávání na internetu a odhalí nám všechny postupy, jež sami využívají.

Co je to webzisk?

Webzisk je online program s radami, jak vydělávat na internetu. Firma nabízí návody na efektivní výdělek pěkně krok za krokem od zkušených profesionálů, kteří se internetem živí. Poskytují jedinečné know-how. Za pomoci jejich kurzů se naučíme všechny principy podnikání a zefektivníme si naše postupy. Provedou nás vyděláváním na internetu tak, aby to pro nás nebyla žádná věda a naše zisky stále rostly.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář