Textury a polymery s FIMO – Monika Brýdová

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Vaše kurzy jsou úžasné. Už jsem si zaplatila pokračování. Teď jen rychle nakoupit vše potřebné.“

 

Téma: Práce s originální hmotou FIMO.
Určeno: Vhodné pro každého, kdo rád tvoří krasné šperky.
Délka: 7 lekcí, jedna lekce zhruba 15 minut
Lektor: Monika Brýdová

Textury a polymery s FIMO – popis kurzu:

Poodhalíme si kouzla textur při tvorbě krásných šperků za pomocí polymerové hmoty FIMO. Ukážeme si postup práce se slídovými hmotami, naučíme se vyrobit šperky s metalickými plátky a využívat při tvorbě inkoust na bázi akrylové či alkoholové. Provedeme Vás výrobou barevných a blendovacích hmot a povíme si jak vyplňovat barevnou hmotou neboli trojbarevné blendování.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup práce se slídovými hmotami
  • Postup výroby barevných hmot
  • Postup tvorby za pomoci trojbarevného blendování
  • Postup při použití metalických plátků ve špercích
  • Postup práce s inkousty
  • Postup výroby želvičky

Do našich šperků můžeme pomocí tohoto pokračovacího kurzu přidat velice zajímavé textury. Pomůcka – tvárná polymerová hmota nám pomůže vytvořit velké množství krásných a originálních šperků. Nechte své fantazii a kreativitě volnost. Nakombinujeme struktury a dosáhneme tak jedinečného vzhledu.

Co jsou to FIMO textury?

Textura má mnoho významů. V oboru s FIMO hmotou se jedná o nerovnost povrchu. Textury se používají pro tvorbu vzorů ve FIMO hmotě ( polymerová modelovací hmota). Lze s nimi vytvořit rozmanité dekorativní vzory na různém povrchu. Na výběr máme například otiskovací strukturované plátky, promačkávání barevných kousků nebo různá razítka. Díky nové zajímavé textuře získají naše výrobky nový rozměr.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář