Těhotenství a břišní tanec – Katka Krejčová

Orientální břišní tanec v těhotenství

Chci získat videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Dobrý den, Váš kurz je velice pěkný a užitečný pro všechny nastávající maminky, které si mohou v pohodlí domova zatančit se svým bříškem 🙂 Určitě tento kurz doporučím svým známým. Děkuji“

 

Téma: Naučíme se protančit vašim celým těhotenstvím a zapojíme k tomu břišní svaly.
Určeno: Pro každou nastávající maminku.
Délka: 9 lekcí, jedna lekce zhruba 10 minut.
Lektor: Katka Krejčová (Derouet)

Těhotenství a břišní tanec – popis kurzu:

Vynikajícím kurzem Těhotenství a břišní tance nás provede zkušená lektorka Katka Derouet Krejčová. Již několik let připravuje kurzy s lekcemi břišního tance a nyní nám vysvětlí, jak správně zapojit své tělo, když čekáme miminko.  Společně se tak naučíme protančil celým těhotenstvím a dokonale si jej užít. Před každým tančením je dobré, když si své tělo řádně protáhneme.

 

V kurzu se dozvíte:

  • na co si dát pozor při tančení v těhotenství
  • cviky pro posílení pánevního dna
  • jak držet tělo
  • nejznámější taneční pohyby
  • těhotenské tančení spojení s choreografií

V celém kurzu si budeme vysvětlovat, jak vlastně probíhá těhotenské cvičení a na co si dát pozor. S lektorkou si také ukážeme vhodnou choreografii. Už si nebudeme muset dávat pauzu od břišního tance, v době, kdy jsme těhotné. Kurz obsahuje i bonusová videa, na kterých uvidíme krásné vystoupení v podání naší lektorky.

Co je to břišní tanec?

Jde o orientální tanec pocházející ze Středního východu. Na světe existuje mnoho druhů tance a rozdělují si podle hudby, která tanečníky doprovází a podle šatů či kostýmů. Některé tance se provádí jen při výjimečných příležitostech. Během břišního tance se střídá několik tanečních figur, která na sebe plynule navazují. U orientálního tance je důležitá osobnost tanečnice, její miminka a výraz. Tanec má působit svěže, energicky a na tanečnici by měl tanec bavit.

Chci získat videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář