Taneční technika Drum Solo – Katka Krejčová

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Kurz mohu jedině pochválit. Katka je také výborná.“

 

Téma: Orientální břišní tanec s bubeníkem a technikou Drum Solo.
Určeno: Pro všechny, kteří mají základy orientálních tanců.
Délka: 7 lekcí, jedna lekce zhruba 20 minut
Lektor: Katka Krejčová

Taneční technika Drum Solo – popis kurzu:

Pokračovací kurz orientálního břišního tance. Naučíme se nové pohyby a budeme se věnovat technice Drum Solo. Spojíme nádherné kombinace a choreografii s doprovodem bubeníka. Provedeme Vás tancem krok za krokem.

V kurzu se dozvíte:

  • Rozdělení tanečních pohybů
  • Postup ke zvládnutí orientálních prvků ( vlnění břicha, různé druhy shimmy, rolování těla, osmičku nahoru a dolů a dalších)
  • Postup jak vrstvení a kombinování pohybů orientálního tance
  • Postup tvorby tanečních kombinací
  • Postup na poslech arabských rytmů
  • Postup na tvorbu choreografie s bubeníkem

Kurzem Taneční technika Drum Solo navazujeme na náš první kurz Orientální břišní tanec. Kurzem Vás provede nejuznávanější lektorka Katka. Naučíme se choreografii obohacenou o nové kombinace a k tanci nám bude hrát bubeník Martin. Zamilujte si orientální tanec mnohem více díky novým tanečním prvkům a kombinacím.

Co je to břišní tanec?

Jde o orientální tanec pocházející ze Středního východu. Na světe existuje mnoho druhů tance a rozdělují si podle hudby, která tanečníky doprovází a podle šatů či kostýmů. Některé tance se provádí jen při výjimečných příležitostech. Během břišního tance se střídá několik tanečních figur, která na sebe plynule navazují. U orientálního tance je důležitá osobnost tanečnice, její miminka a výraz. Tanec má působit svěže, energicky a na tanečnici by měl tanec bavit.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář