Sám sobě astrologem – Antonín Baudyš

Tvůj horoskop ti napoví, kdo jsi

Chci 2 lekce zdarma >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Tento kurz si cením opravdu velmi vysoko. Astrologie mne velice zajímá. Tohle je zatím nejvíce zajímavé podání, které mi opravdu velmi vyhovuje“

 

Téma: Naučíme se porozumět našemu obrazu ze sluneční soustavy, která byla vytvořena v den našeho narozená a zjistíme, proč jsme vlastně na světě.
Určeno: Pro každého, kdo se zajímá o astrologii a chce se vyznat v té své.
Délka: 111 lekcí, jedna lekce zhruba 10 minut
Lektor: Antonín Baudyš

Sám sobě astrologem – popis kurzu:

Kurzem Sám sobě astrologem nás provede zkušený lektor Antonín Baudyš. Naučíme se porozumět našemu obrazu ze sluneční soustavy, která byla vytvořena v den našeho narození. Zjistíme tak, kdo jsme a proč jsme tady. Nejdokonalejší typologií člověka je astrologie. Ukážeme si základní poznatky nezbytné k porozumění výkladu horoskopu a objasníme si symboliku všech 12 znamení zvěrokruhu, živlů a planet.

 

V kurzu se dozvíte:

  • Postup k porozumění výkladu horoskopu
  • Důležité základy astrologie
  • Jak být sám sobě astrologem
  • Postup k porozumění sobě samému

Pomocí kurzu porozumíme planetám i živlům. Při zakoupení kurzu je možné zaslat své jméno, datum a čas s místem narození, lektor vytvoří vaše kolečko horoskopu. Své si v kurzu najdou úplní začátečníci, ale i ti, kteří se chtějí dozvědět nové poznatky o sobě samém.

Chci 2 lekce zdarma >>>

 

Napsat komentář