Retuš portrétu v programu Lightroom – Michal Botek

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Tento kurz si určitě v blízké budoucnosti koupím.“

 

Téma: Kurz nás provede všemi potřebnými nástroji při úpravě fotek v programu Lightroom. Uděláme si vlastní retušovanou fotku.
Určeno: Pro všechny, kteří si rádi upravují fotografie sami.
Délka: 20 lekcí, jedna lekce zhruba 15 minut.
Lektor: Michal Botek

Retuš portrétu v programu Lightroom – popis kurzu:

Kurzem nás provede Michal Botek a naučíme se pracovat v programu Lightroom. Předvedeme si úpravu expozice, světla či stínů. Ukážeme si zaostření a vyhlazení pleti. Program Lightroom je výborným pomocníkem pro všechny, kteří si chtějí vytvořit nádherné fotky z dovolené či svatby a to vše za krátký čas.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup upravování expozic, světla či barev
  • Postup vypracování plánu, co budeme upravovat
  • Postup upravení proporcí pomocí nástroje zkapalnění
  • Postup výběru vhodných nástrojů k retuši
  • Postup připravení techniky separátní frekvence

Naučíme si vytvořit plán toho, co budeme chtít upravit, např. co není na tváři žádoucí. Projdeme si jednotlivé nástroje vhodné k retuši, úpravě očí, vlasů či rtů a ukážeme si nástroj zkapalnění, díky kterému upravíme špatné proporce nebo detaily portrétu. Předvedeme si i techniku separátní frekvence, kterou používají profesionálové.

Co je to Lightroom?

Tento program nabízí společnost Adobe System. Celý název je Adobe Photoshop Lightroom. Jde o software pro archivování a úpravu digitálních fotografií. Díky možnostem, které nabízí je často využíván opravdovými profesionálními fotografy. Práce s Lightroomem je velice rychlá, snadná a konečný efekt je k nezaplacení. V programu jsou dostupné všechny postupy pro úpravu a nemusíte už využívat žádný další program ke své práci. Lightroom vede přehlednou agendu souborů a umožňuje práci s tisíci fotkami.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář