Prodejní techniky s Pavlem Farou – Pavel Fara

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Vaše metoda je skvělá, zábavná a dobře si pojmy pamatuji.“

 

Téma: Kurz zaměřen na moderní obchodní postupy v konkrétních případech z praxe.
Určeno: Pro podnikatele, obchodníky a živnostníky, kteří chtějí zvýšit své prodeje.
Délka: 16 lekcí, jedna lekce zhruba 20 minut.
Lektor: Pavel Fara

Prodejní techniky s Pavlem Farou – popis kurzu:

Kurz Prodejní techniky je vhodný pro každého, kdo touží vydělávat více. Představíme si moderní obchodní postupy vedoucí ke zvýšení prodeje. Vhodné pro obchodní zástupce, živnostníky i podnikatele. Objevíme i postup k propojení těchto technik. Nebudeme si vykládat suché teorie. Povíme si postupy vypilované přímo v praxi.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup k udělání první změny
  • Postup práce s námitkami
  • Postup ke zbavení předjímání
  • Postup k tvorbě webu
  • Postup práce se SEO
  • Postup při provozu e-mail marketingu
  • Postup tvorby reklamy na internetu

Kurzem nás provede lektor Pavel Fara a předá nám své letité zkušenosti. Je pro nás příkladem, že které tyto prodejní techniky opravdu fungují. Ukážeme si pět důležitých schodů ke změně, které jsou obavou pro začínající obchodníky. Předvedeme si správné nakopnutí ke změně a jak vydělávat více. Projdeme si základních osm motivů, díky kterým od nás lidé něco koupí.

Co jsou to prodejní techniky?

Pokud víte jak na prodejní techniky dovedou Vás k úspěšnému prodeji svého zboží či služby. V opačném případě ke krachu. Každý prodejce má svoje metody k prodávání. Jde o brilantní komunikační schopnosti se zákazníkem, skvěle zvládnutá obchodní rétorika, vhodná prezentace nabízených služeb a výrobků. Umět odhadovat svého zákazníka a dokázat mu pomoci při výběru. Snášet kritiku a vyvracet případné námitky. Jednoduše dokázat prodat jakýkoliv nabízený produkt.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář