Příprava na pohovor – Marta Nesbitt

Pracovní pohovor je hra

Chci lekci zdarma >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Kurz mi byl velmi nápomocný před mým vlastním přijímacím pohovorem. Skvělá jsou i cvičení v podkladech pro kurz. Bonusové materiály, jako např. soupis otázek kladené personalisty, a také doporučené otázky pokládané kandidáty jsou neuvěřitelně užitečné“

 

Téma: Připravíme se na důležitou část při hledání práce a to na pracovní pohovor. Mimo jiné se zorientujeme v požadavcích zaměstnavatelů na zaměstnance.
Určeno: Pro absolventy, ale i každého, kdo chce změnit zaměstnání.
Délka: 25 lekcí, jedna lekce zhruba 3 minuty.
Lektor: Marta Nesbitt

Příprava na pohovor – popis kurzu:

Kurzem Příprava na pohovor nás provede lektorka Marta Nesbitt. Naučíme se připravit na různé typy pohovor a porozumět požadavkům personalistů. Personalisté mají mnoho kritérií, podle kterých vybírají z jednotlivých uchazečů o zaměstnání. V kurzu se všechno připravíme aby jsme mohli u pracovního pohovoru uspět.

 

V kurzu se dozvíte:

  • Čemu věnovat pozornost na pohovoru
  • Jak zjistit své silné stránky
  • Jaké jsou typy pohovorů
  • Jak postupovat po pracovním pohovoru

Díky kurzu máme jedinečnou příležitost naučit se vyzdvihnout naše přednosti a zaujmout tak budoucího zaměstnavatele. Při pracovním pohovoru záleží v první řadě na tom, jakou představu si o Vás vytvoří zaměstnavatel a až po té, vaše zkušenosti a dosažené vzdělání. Informace z kurzu se budou hodit všem absolventům, ale i těm, kteří hledají nové uplatnění či chtějí povýšit o stávající firmy.

Chci lekci zdarma >>>

 

Napsat komentář