Obsah mého horoskopu – Antonín Baudyš

Co obsahuje můj horoskop?

Chci vědět víc! >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Dobrý den, tento mini kurz je bezvadný a já Vám všem za tuto příležitost velmi děkuji. Budu na vaších stránkách dále brouzdat a určitě doporučím“

 

Téma: Naučíme se základy astrologie a projdeme si, jak se vyznat v našem horoskopu na základní úrovni.
Určeno: Pro všechny, kteří by se chtěli dozvědět více o astrologii.
Délka: 19 lekcí, jedna lekce zhruba 2 minuty.
Lektor: Antonín Baudyš

Obsah mého horoskopu – popis kurzu:

Kurzem Obsah mého horoskopu nás provede zkušený lektor Antonín Baudyš. Naučíme se s ním vyznat ve svém horoskopu a rozpoznáme význam všech značek. Podíváme se na vlastnosti jednotlivých planet i jak se chovají jednotlivá znamení ve zvěrokruhu. Také si vysvětlíme, co a k čemu jsou důležité astrologické aspekty. Sestavíme si astrologické prognózy a srovnáme si horoskopy navzájem.

 

V kurzu se dozvíte:

  • Význam horoskopu
  • Význam jednotlivých znamení
  • Význam jednotlivých planet
  • Informace o astrologických aspektech

Kurz je sestaven tak, aby byl návodem k základní astrologii. Rozebereme si například horoskop slavného herce Leonarda DiCapria a povíme si, jaký je základní model astrologického uvažování. Během kurzu se zaměříme na planetu Slunce a jeho pozici ve vesmíru. Mimo jiné i jeho vztah k ostatním planetám. Podíváme si i na další planety  jejich vlastnosti, například třeba Jupiter nebo Saturn.

Chci vědět víc! >>>

 

Napsat komentář