Květinová louka z polymerové hmoty FIMO – Monika Brýdová

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Paní Brýdová je záruka 100% kvality, je precizní, dbá na detaily (což při „fimování“ ani jinak nejde), popis je vždy kvalitní, srozumitelný, výrobky nádherné… Všem, kdo této technice propadli, mohu vřele doporučit.“

 

Téma: Využití polymerové hmoty FIMO na hrátky a čarování. Vytvořte si originální dárky.
Určeno: Ženy, muži i děti, jednoduše pro všechny, kteří si sami rádi tvoří jedinečné výrobky s nejnovějšími technologiemi
Délka: 11 lekcí, průměrná doba lekce asi 25 minut
Lektor: Monika Brýdová

Květinová louka z polymerové hmoty FIMO – Popis kurzu:

Inspirujte se kurzem s polymerovou hmotou FIMO a naučte se vytvořit krásné a originální šperky s podobou květů. Projdeme si jednotlivé kroky, jako první začneme výrobou chryzantémy, pomněnky, růže a velké slunečnice. Jako bonus přidáme i lítajícího motýlka. Záleží jen na Vás, v jakém barevném provedení si motýlky vyrobíte.


V kurzu se dozvíte:

  • Postup práce s polymerovou hmotou
  • Postup ke zvládnutí základních technik tvorby
  • Postup na výrobu květin v různorodých variantách
  • Postup na tvorbu pestrobarevných motýlů
  • Postup ke kompletaci šperků
  • Postup na zalévání šperků pomocí pryskyřice

 

Během kurzu si naučíme vyrobit vzor s názvem „býčí oko“. Obyčejnou mističku na krém přetvoříme na nádhernou dárkovou krabičku. Ukážeme si návody na tvorbu originálních a krásných šperků, jak je barevně sladit a provedeme Vás metodou zalévání pomocí pryskyřice.  Prémiové část kurzu nás provede výrobou krásné louky a celou si ji sladíme dohromady. Vyrobíme si louku plnou květin, např.  pomněnky, slunečnice, růže i barevné motýlky.

Co je to hmota FIMO?

Jde o polymerovou hmotu, která vzniká s umělých modelovacích materiálů. Má jedinečnou tvárnost a lze z ní tvořit nejrůznější tvary. Hmota je k dostání v mnoho odstínech barev a provedeních. Z FIMO hmoty vyrábíme nejčastěji dekorace, šperky i bytové doplňky. Abychom mohli vyrábět předměty či ozdoby z této hmoty, je zapotřebí skladovat ji na tmavém místě. Tak, aby se k ní nedostal žádný vzduch, protože poté vyschne. Po vytvarování hmoty do námi zvoleného tvaru si dá vypálit a drží krásně tvar.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář