Kreslíme pomocí pravé hemisféry – Petra Cibulková

Kreslení pravou hemisférou 2 - kreslíme předměty, rostliny a zvířátka

Chci získat videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Před pár lety jsem absolvovala Váš první kurz. Od té doby si maluji pro radost a při malování pociťuji velkou relaxaci. S radostí zjišťuji, že jste natočily další pokračování. Už se těším na to, jak se přiučím něco nového.“

 

Téma: Naučíme se kreslit efektivní obrazy se zvířaty, rostlinami i předměty. Také se bude soustředit kreslení pomocí 3D modelu.
Určeno: Pro každého, kdo ráda kreslí a chce svůj talent zdokonalit.
Délka: 17 lekcí, jedna lekce zhruba 20 minut
Lektor: Petra Cibulková

Kreslíme pomocí pravé hemisféry – popis kurzu:

Vynikajícím kurzem Kreslíme pomocí pravé hemisféry, nás provede zkušená lektorka Petra Cibulková. Jedná se o další pokračovací díl. Lektorka již jeden kurz natočila, s název Jak kreslit pravou hemisférou a my si teď můžete své kreslení zdokonalit. Naučíme se podívat na světla a stíny, jakoby to byly barvy a zvěčníme se na skic.

 

V kurzu se dozvíte:

  • Postup pro kreslení trávy
  • Postup pro kreslení stromů
  • Postup na kreslení vody
  • Postup na kreslení zvířat
  • Kreslení podle 3D předlohy

V kurzu si projdeme postup na kreslení podle předloh a 3D modelů. Ukážeme si jak nakreslit nejrůznější rostliny, zvířata ale i předměty. Hlavním cílem kurzu je naučit se kreslit tak, aby nás neovlivňovala levá hemisféra. V pravé hemisféře se totiž ukrývá kreativita a intuice, kterou je třeba využít. Například tvoření, kreslení, zpívání nebo tanec.

Co jsou to hemisféry?

Hemisféry se nachází v našem mozku. Jde o párovou strukturu koncového mozku u všech obratlovců. Dělíme je na levou a pravou hemisféru. Pravá hemisféra se zaměřuje spíše na duševní činnosti jako jsou sluchové vjemy a hudba. Na rozdíl o levé hemisféry má převahu v uvědomování si komplexních souvislostí. Dále se k duševním činnostem vnímaných pravou hemisférou řadí představivost, denní snění a barva. Americký neurofyziolog zjistil, že pokud je aktivní jedna strana hemisféry, tak druhá přechází do stavu uvolnění.

Chci získat videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář