Kolečkové brusle – Tomáš Kosan

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Díky za každou radu, jsem sice dříve narozená , ( letos sedmdesát,) a přesto jsem se do toho pustila. . Na nějaké blbinky si již netroufám , ale tělocvik je to prima. Za barákem máme dráhu a tak každé ráno pěkně hodinku dokolečka. Cítím se skvěle. Jsem ráda, že jsem se mohla přiučit alespoň základům. „

Téma: Bruslení na kolečkových bruslích s trenérem.
Určeno: Pro všechny od začátečníků po pokročilé.
Délka: 9 lekcí, jedna lekce zhruba 15 minut.
Lektor: Tomáš Kosan

Kolečkové brusle – popis kurzu:

Představte si, jak je osvěžující být na čerstvém vzduchu a ještě jej spojit s jízdou na kolečkových bruslích, která je přínosem pro Vaše zdraví. Kurz prozradí jednoduchost jízdy na in-line bruslích. Zkušený lektor Tomáš Kosan nás naučí správnou techniku fitness bruslení a předá instrukce nutné k zatočení či brzdění. Jako bonus nám pomůže s výběrem kolečkových bruslí.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup jízdy na kolečkových bruslích
  • Postup správné jízdy na kolečkových bruslích
  • Postup správné techniky in-line bruslení
  • Postup na brzdění a zatáčení
  • Postup rozeznání typů zatáček a otoček
  • Postup prvního bezpečného skákání
  • Ukázka stylu jízdy rychlobruslařů
  • Základy agresive in-line

V kurzu nám zkušený lektor pomůže s výběrem správných bruslí, které jsou nezbytným základem k in-line bruslení. Projdeme si krok za krokem správnou jízdu, brzdění a zatáčení. Jízda na bruslích je o správném postavení těla a technice. Pomocí našeho kurzu si ukážeme základní chyby a naučíme se jezdit správně.

Co jsou to kolečkové brusle?

Na rozdíl od nožů na zimních bruslích mají tyto kolečka. Oblékáme je také na nohy a výhodou těchto bruslí je, že můžeme jezdit po chodníku či speciálních hřištích. V minulosti se na kolečkových bruslích trávil volný čas. V dnešní době vývoj postoupit a stalo se z bruslení soutěžní sport. Můžeme soutěžit v krasobruslení, rychlobruslení i hokej na kolečkových bruslích. Brusle mají kolečka umístěná v řadě za sebou. Skládají se z boty, rámu, koleček a ložisek.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář