Jak programovat v JavaScript – Tomáš Hromník

Základy programování v JavaScriptu

Chci vědět víc! >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Pěkně udělaný kurz… Jsem spokojená. Jako velkou výhodu vidím, že si vše můžu vyzkoušet, aniž bych musela cokoliv instalovat“

 

Téma: Naučíme se pracovat v JavaScript a projdeme si mnoho věcí, které je potřeba znát před samotným vytvářením aplikací.
Určeno: Pro každého, kdo chce tvořit webové stránky či programovat.
Délka: 28 lekcí, jedna lekce zhruba 10 minut
Lektor: Tomáš Hromník

Jak programovat v JavaScript – popis kurzu:

Kurzem Jak programovat v JavaScript nás provede zkušený lektor Tomáš Hromník. Naučíme se mnoho věcí, které je potřeba znát před začátkem vytvářením nejrůznějších aplikací. JavaScript je totiž jediný jazyk, díky kterému nám bude webový prohlížet snadno rozumět. Jde o naprosto universální jazyk a lze v něm vytvářet mobilní, desktopové a webové aplikace.

V kurzu se dozvíte:

  • Základní postupy programování
  • Základní příkazy
  • Důležité základy JavaScriptu
  • Rozdíl mezi JavaScript a Java
  • Postup tvorby webových stránek a aplikací
  • Funkce a objekty, konvence, příkazy, proměnné, podmínky, cykly

Pro tvorbu webových aplikací je potřeba znát pojmy jako je HTML, modelování dat, CSS, databáze a mnoho dalších.  Díky kurzu získáme důležité základní znalosti a dovednosti ze světa programování a tvorby webových stránek či aplikací. A to vše jen díky programovacímu jazyku JavaScript. Ne nadarmo se říká programátorům malí bohové.

Chci vědět víc! >>>

 

Napsat komentář