Jak porozumět nemocem – eBook – Alžběta Matiášová

Domácí homeopatie - eBook "Jak porozumět nemocem"

Chci získat 3 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Kurz je pro mne velmi zajímavý a poučný. S homeopatií jsem se už setkala a vždy nastalo zlepšení.
Ale musela jsem si nechat poradit. Teď už si třeba poradím sama.“

 

Téma: Jedinečná příležitost k získání eBooku Jak porozumět nemocem. Vede ke zdravějšímu životnímu stylu bez chemie. Naučí nás správný výběr léků a příznaky nemocí.
Určeno: Pro všechny, kteří chtějí žít zdravěji a bez chemie.
Délka: 3 lekcí, jedna lekce zhruba 1 minutu
Lektor: Alžběta Matiášová

Jak porozumět nemocem – eBook – popis kurzu:

Nyní máte jedinečnou příležitost získat eBook Jak porozumět nemocem. Tento eBook Vám pomůže ke zdravějšímu způsobu života, který nebude zatěžován zbytečnou chemií. Vhodně doplňující kurz Homeopatické léčení.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup správného výběru léků
  • Postup, jak odlišit jednotlivé léky
  • Postup užívání léků
  • Různé psychosomatické příčiny nemocí
  • Příběhy z autorčina života

V kurzu si projdeme léky, které bychom měli mít v naší domácí homeolékárničce. Řekneme si základní přehled léků, jejich možné kombinování, a celkové dávkování a jak se homeopatiky skladují. Vysvětlíme si různé psychosomatické příčiny nemocí, např. chrapot, kašel, záněty uší, nevolnosti, opařeniny, ale i předoperační a pooperační péči, potíže se zuby a mnoho dalšího. Na závěr lektora povypráví příběhy ze svého života a jejich klientů.

Co je to homeopatie?

Nejrozšířenější obor alternativní léčby. Její historie je stará více jak 200 let. Léky používané při léčení se nazývají homeopatika. Homeopatie využívá různé přírodní látky, minerály či rostliny a živočišné produkty. Vše je silně ředěno a propracované speciálními postupy. Každý, kdo se léčí pomocí homeopatik si může být jistý, že svému zdraví neškodí. Neobsahují žádné škodlivé látky ani přípravky. Při správně zvolených homeopatikách přichází přirozené zlepšení i dokonce vyléčení akutních potíží.

 

Chci získat 3 videa ZDARMA >>>

 

 

Napsat komentář