Adobe Premiere Elements – střih videa – Josef Mašek

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Musím pochválit Váš kurz, už první díl mi ukázal plno věcí, které jsem neznala. Těším se na další.“

 

Téma: Naučíme se, jak efektivně a jednoduše pracovat v programu Adobe Premiere Elements. Sestříháme video, upravíme zvuk i efekty a mnoho dalšího.
Určeno: Pro začátečníky a pokročilé ke snadnému sestříhání videa.
Délka: 11 lekcí, jedna lekce zhruba 25 minut.
Lektor: Josef Mašek

Adobe Premiere Elements – střih videa – popis kurzu:

Kurz Střih videa nám ukáže jednoduchý postup k sestříhání vlastního videa v programu Adobe Premiere Elements. Projdeme si celou instalaci programu, jak se zaregistrovat do plné verze a představíme si uživatelské prostředí. Vysvětlíme si základy při stříhání videa. Krok za krokem objevíme funkce automatického výběru záběrů a jak rozdělit jednotlivé záběry na více částí i jejich přehazování v různých částech filmu.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup jednoduchého sestříhání vlastního videa
  • Postup, jak se vyznat v prostředí v programu Adobe Premiere Elements
  • Postup sestřihání videosouboru
  • Postup základních úprav videa
  • Postup úpravy zvuků a efektů
  • Postup tvorby titulků
  • Postup zpomalování a zrychlování videa
  • Postup vytvoření DVD

Kurz nám předvede velice užitečné rady a informace potřebné ke střihu videa. Vysvětlíme si práci se zvukovými efekty a celkově zvukem. Bude následovat tvorba titulek, jak zpomalit nebo zrychlit video a ukážeme si organizaci souborů. Dokonce si projdeme postup práce se záznamem, pokud máme více kamer a jak exportovat videa. Na konci si uděláme DVD menu, díky kterému si Vaše dílo bude moci prohlédnout vaše rodina či známí.

Co je to Adobe Premiere Elements?

Adobe Premiere Elements je jedna z aplikací, kterou nabízí společnost Adobe Systems. Jedná se o software na úpravu videa a přeměnit si jej tak na dokonalý film. Výhodou aplikace je bezproblémové uspořádání a díky inteligentnímu oříznutí vytvoříme jen ty nejlepší scény podle našeho stylu. Nabízí mnoho přechodů, motivů, titulků a efektů. Po dokončení celého videa je možnost sdílet naši tvorbu na sociálních sítích.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář