Práce s Adobe Illustrator – Jaroslav Ludvík

Adobe Illustrator I

Chci lekci zdarma >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„S Illustrátorem pracuji už několik let a mým zájmem bylo spíš jen zjistit, jak takový kurz v grafice v českých podmínkách může vypadat. S kurzem jsem byl spokojený, i když je pro úplné začátečníky“

 

Téma: Naučíme se pracovat s programem Adobe Illustrator. Osvojíme si důležité pojmy používané grafiky a vysvětlíme si, jak pracovat s perem.
Určeno: Pro začínající grafiky.
Délka: 10 lekcí, jedna lekce zhruba 7 minut.
Lektor: Jaroslav Ludvík

Práce s Adobe Illustrator – popis kurzu:

Kurzem Práce s Adobe Illustrator nás provede lektor Jaroslav Ludvík. Naučíme se pracovat s nejmocnějším nástrojem na vektorovou grafiku. Projdeme si hlavni definici této grafiky a srovnáme ji s tou bitmapovou, která se používá ve Photoshopu. V kurzu si vše vysvětlíme a necháme Vás zažít důležité pojmy z hantýrky grafiků.

 

V kurzu se dozvíte:

  • Co je to vektorová grafika
  • Její základní principy a zákonitosti
  • Jaké jsou barvy a schémata
  • Postup na použití nástrojů z lišty nástrojů i podnástrojů
  • Jak pracovat s perem
  • Nejpoužívanější fonty
  • Postup na ovládání Illustratoru

Všechny kapitoly nás připraví na zkoušku jednotlivých nástrojů. Projdeme si každou kapitolu pěkně krok za krokem a samotný Illustrator budeme probírat v pozdějších kapitolách, abych jsme se neztratili ve všech postupech a pojmech. Řekneme si nejzásadnější nástroj, kterým je pero. Pokud ovládnete práci s ním, tak pochopíme podstatu vektorové grafiky.

Chci lekci zdarma >>>

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *