Byznys, práce a ženy – Lenka Mrázová

Ženy v byznysu - Jak zvládnout efektivně svou práci a jemně se u toho prosadit

Chci vědět víc >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Palec nahoru. Konečně jeden kurz, kde na začátku a na konci každé kapitoly nehrála otravná melodie. Je to krátké, výstižné a přehledně rozdělené. Textem vyzdvižené důležité body. Rychlost tak akorát na poznámky. Velice příjemná barva hlasu a skvělý přednes.“

 

Téma: Zaměříme se na naše důležité priority a naučíme se velmi jednoduché techniky, které nám pomohou v rozvíjení naší kariéry.
Určeno: Pro každou ženu, která se chce rozvíjet.
Délka: 7 lekcí, jedna lekce zhruba 2 minuty.
Lektor: Lenka Mrázová

Byznys, práce a ženy – popis kurzu:

Kurzem Byznys, práce a ženy nás bude provázet zkušená a znalá lektorka Lenka Mrázová. Ukážeme si jednoduché techniky, které mohou rozhodnout o pozitivním, či negativním dopadu na naši kariéru nebo danou situaci. Jedna jediná dobře využitá minuta může velmi snadno ovlivnit náš celý den. Proto se naučíme bravurně komunikovat a soustředit se na hlavní priority.

 

V kurzu se dozvíte:

  • Postup ke zvládání ošemetné komunikaci při práci
  • Postup ke zvládání krizových situací
  • Postup k soustředění a pozornosti
  • Postup k prosazení svých priorit
  • Postup k dosahování skvělých výsledků
  • Postup, jak neztrácet na ženských kvalitách

Cílem kurzu je zaměřit se na naše nejdůležitější priority a nikoliv na priority ostatních v našem okolí. Pojďme se naučit řídit svůj čas podle vlastních potřeb a ujasněme si, co vlastně chceme. V práci je potřeba být i jemně asertivní a díky tomu se staneme opravdovými partnery při dialogu. Po absolvování kurzu bude více čitelnější a srozumitelnější.

Chci vědět víc >>>

 

Napsat komentář