Moderní online marketing – Karel Izera

Průvodce světem online marketingu

Chci lekci zdarma >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Mně jako úplnému začátečníkovi se kurz určitě hodil a splnil má očekávání. Lektor předkládá a velmi jednoduše vysvětluje základní pojmy online marketingu, což hodně oceňuji“

 

Téma: Naučíme se porozumět pojmu marketingový žargón a ukážeme si, jak správně vyhodnocovat různé kampaně.
Určeno: Pro každého začátečníka, který začíná s online propagací.
Délka: 20 lekcí, jedna lekce zhruba 2 minuty
Lektor: Karel Izera

Moderní online marketing – popis kurzu:

Kurzem Moderní online marketing nás bude provázet zkušený lektor Karel Izera. Naučíme se používat adekvátní nástroje k dosáhnutí všech svých marketingových cílů. Prohloubíme naše znalosti a už nás nebude nic limitovat. V dnešní době se vyplatí mít přehled v online marketingu, ať už si své produkty a služby propagujeme sami nebo nám pomáhají profesionálové.

 

V kurzu se dozvíte:

  • Jak se vyznat v nástrojích online marketingu
  • Porozumíme marketingovým zkratkám
  • Formáty reklama
  • Postup při měření kampaní a jejich vyhodnocování

Projdeme si různé formáty reklam a podíváme se na ty, které z nich jsou nejefektivnější vzhledem ke svému účelu. Vysvětlíme si pojem takzvaný marketingový žargón a povíme si všechny možnosti dnešního moderního online marketingu. Ukážeme si postupy na měření kampaní, i jak je správně a efektivně vyhodnocovat. Kurz je vhodný pro každého, kdo začíná s propagací a mimo jiné i pro marketéry.

Chci lekci zdarma >>>

 

Napsat komentář