Domů Kurzy pro radost [RECENZE] Michaela Svatošová: Cardmaking – výroba přáníček

[RECENZE] Michaela Svatošová: Cardmaking – výroba přáníček

od Radek
Publikováno: Aktualizováno:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=2rqS9PW8YJw[/embedyt]

[maxbutton id=“44″ ]

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Jsem úplně unešená ať už technikou tak i množstvím informací které jsem právě vstřebala. Nádherné video a vše perfektně vysvětleno.“

 

Téma: Výroba přáníček technikou Cardmaking pomocí papíru.
Určeno: Pro všechny tvořivé, kteří rádi vyrábí ozdoby a přání z papíru.
Délka: 9 lekcí, jedna lekce zhruba 15 minut.
Lektor: Michaela Svatošová

Výroba přáníček – Cardmaking – popis kurzu:

V kurzu si představíme techniku zvanou Cardmaking. Jde o soubor technik k výrobě přáníček pro každou příležitost. Vytvoříme si přání pomocí papírových výseků, použijeme samolepky a stuhy, knoflíky či razítka. Naučíme se při tvorbě zapojit naši fantazii a výroba přání se tak pro nás stane příležitosti k vychutnání si radosti. Radost budou mít i naši nejbližší, které tímto přáníčkem obdarujeme.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup tvorby pomocí techniky paper piecing
  • Postup používání horkého embossování
  • Postup použití techniky waterfall
  • Postup tvorby 3D obrázků
  • Postup použití netradičních materiálů ke zdobení

Kurz Výroba přáníček nás provede výrobou přání, blahopřání a gratulací z papíru. U přáníček není důležité, jak jsou velké nebo jestli mají styl. Nejdůležitější je mít fantazii a nebát se ji použít, protože té se meze nekladou. Pojmenování techniky Cardmaking je zkrátka vše, co je vyrobené z papíru. Naučíme se vytvořit 3D přání a použijeme i Big shot. A vysvětlíme si, jak vyrobit přáníčka vystupující z prostoru či vyřezávané obálky.

Co je to cardmaking?

Cardmaking znamená tvorbu pohlednic. Jedná se o soubor několik technik, ze kterých vznikají jedinečná papírová přáníčka, pozvánky, obálky ale i adventní kalendáře a jiné ozdoby. Při výrobě mohou vznikat klasické tvary jako je čtverec či obdelník. Nebo řada dalších typů jako jsou stupně, kaskády či hvězdy. Pro tvorbu je zapotřebí papír a doplňky, které přáníčka ozdobí. Nejpoužívanější technika je razítkování, vybarvování a dekorace inkousty. Můžeme použít i kamínky, samolepky, krajky nebo dokonce i jemná peříčka.

[maxbutton id=“44″ ]

 

You may also like