Home Kurzy pro radost (RECENZE) Zdeňka Michnová: Zdobení dortů

(RECENZE) Zdeňka Michnová: Zdobení dortů

by Radek
0 comment

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=DBHPXfOn6-I[/embedyt]

 

[maxbutton id=“4″ ]

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Dobrý den, velmi mě potěšilo a také překvapilo, že jsem objevila Váš podrobný a výborně dopodrobna vysvětlený videokurz, díky kterému se můžu pustit do potahování dortu. Mockrát děkuji!“

 

Téma: Vytvoření vlastního originálního dortu s krásným zdobením. Kurz Vás provede postupem krok za krokem.
Určeno: Pro všechny ženy a muže, kteří chtějí mít krásný dort, upečený vlastními silami.
Délka: 9 lekcí, jedna lekce zhruba 40 minut
Lektor: Zdeňka Michnová


Jak nazdobit dort – popis kurzu:

Ponoříme se do tajů všech cukrářů a cukrářek. Vytvoříme si výrobky, které budou neodolatelné, krásné a jejich chuť bude vynikající.  Naučíme se zdobit dorty několika technikami a i díky základní dekorační technice vytvoříme mnoho variant tvarů a možností jak zdobit dorty.  Nazdobíme si dort pro každou příležitost.

 

V kurzu se dozvíte:

  • Postup na potahování dortů krémem z másla
  • Postup na barvení potahovacích hmot
  • Postup potahování čtvercových dortů
  • Postup modelace růže a mašle
  • Postup výroby dortu s volánky
  • Postup na zdobení dětských dortů
  • Postup na zdobení slavnostních dortů
  • Postup na výrobu lízátek

Nejdůležitější prací při tvorbě dortů je mít potažený dort fondánem bez bublin a trhlin, a to v naprosto hladké podobě. Výuková videa nás naučí začišťovat dort pomocí stěrky, dosáhneme tak vynikajících výsledků a budeme mít krásný vyhlazený dort.Představíme Vám různé techniky na zdobení dortů, např. barvení, modelace květin, práce s cukrovou hmotou a na závěr si vysvětlíme co je to královská glazura.

Co je to dort?

Sladká pochutina používaná při příležitostech různých oslav. Vyrábí se nejčastěji z těsta, která se po upečený rozřeže na pláty a ty se poté k sobě slepují. Slepovat můžeme krémy, medem, čokoládou i marmeládou. V dnešní době se dělají dorty s různými tvary od kruhů, čtverců či obdélníků, srdíček nebo podkov. Fantazii se meze nekladou. Dort bývá ozdoben nějakou ochucenou polevou i ovocem. Můžeme mít několika patrový dort a vždy s jinou příchutí. Na narozeninové dorty se dávají svíčky.

 

[maxbutton id=“4″ ]

 

You may also like