Homeopatické léčení – Alžběta Matiášová

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

Téma: Správné používání homeopatik, jak při prevenci tak i akutních nemocech. Náš kurz poradí první krůčky při výběru základních léků a jak při určování postupovat.
Určeno: Všechny věkové katogirie, které chtějí využívat sílu přírody a ne jen chemii. Vhodné i pro maminky a jejich miminka, aby nemuseli s každou rýmou čekat u lékaře.
Délka: 9 lekcí, jejich průměrná doba asi 15 minut
Lektor: Alžběta Matiášová

Homeopatické léčení – popis kurzu:

Jako první si projdeme, co vlastně homeopatické léky jsou, jejich skladování a jak je užívat. Provedeme Vás základními druhy léků a ukážeme, jak se mají správně používat. Probereme si různé druhy chřipky, rýmy, kašle a následně si projdeme rozdíly mezi angínou a bolestí v krku, či mezi chřipkou a nachlazením. Vysvětlíme si léčení zánětů a jaké homeopatika na trávicí potíže.

V kurzu se dozvíte:

  • Funkci homeopatických léků
  • Skladování a užití homeopatik
  • Základní druhy homeopatických léků
  • Rozlišení druhů chřipky, angíny a bolesti v krku
  • Jak na rýmu a kašel
  • Různé druhy zánětů a jak je léčit
  • Poruchy trávení a jaké homeopatika použít

 

Kurzu homeopatie Vám pomůže najít jiné metody léčení,pokud nechcete používat jen chemické léky. Mnoho lidí se v dnešní době snaží, žít zdravěji a hledají si tak cestu k přírodní léčbě. Ukážeme si  různé druhy homeopatik aniž by hrozila nežádoucí reakce či alergie. Léčba homeopatiky je variantou pro každou věkovou kategorii a skrývá v sobě kouzlo naprostého souladu s přírodou.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *