Jednoduše s Adobe photoshop – Josef Cvrček

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Mám za sebou lekce zdarma a jsem nadšená. Srozumitelné a přehledné. K nejasným věcem se mohu kdykoliv vrátit. Budu objednávat celý kurz, stojí to za to. díky.“

 

Téma: Základy práce se softwarem Adobe Photoshop a úprava fotografií.
Určeno: Pro všechny amatéry, kteří se s Photoshopem seznamují
Délka: 14 lekcí, průměrná doba každé asi 40 minut
Lektor: Josef Cvrček ml.

 

Jednoduše s Adobe Photoshop – popis kurzu:

V kurzu se naučíme pracovat s grafickým programem Adobe Photoshop CS5.1. Práce v prostředí Photoshopu není úplně nejjednodušší, ale my si projdeme vše krok za krokem pomocí videí. Začneme se základními retušemi a jak upravovat fotky, aby vypadali o několik úrovní lépe. Naučíme se mnoho návody k práci a řekneme si pár rad. Po skončení kurzu si budeme moci sami vykouzlit nádherné fotografie.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup jak se vyznat v prostředí Photoshopu
  • Postup při práci  se záplatou a křivkou
  • Postup na základy při úpravě fotek
  • Postup na formátování souborů
  • Postup při tvorbě černobílého efektu
  • Postup na retuš a zmenšení velikosti
  • Postup jak se provést maskování
  • Postup jak na HDR, panorama, RAW a cameru RAW

 

V kurzu na Vás čeká více jak šest hodin práce s Adobe Photoshopem CS5.1., a všechna videa Vás provedou základními úpravami a postupně se zdokonalíte v pokročilejších retuších, nahrávání akcí a náročnějších úpravách. Software Adobe Photoshop je praktickým pomocníkem pro všechny začátečníky, od amatérů až po profesionály. Tento kurz se Vás bude hodit a z Vašich fotek budou hotové zázraky.

Co je to Adobe Photoshop?

Nejznámější program pro digitální úpravu fotografií neboli bitmapový editor. Program vytvořila společnost Adobe Systems. Vynalezli 14 verzí, kdy každá má něco navíc. Ve Photoshopu můžeme měnit barvy, sytost, zaostření, retušovat a mnoho dalšího. Novější verze umí rozpoznat smazaný objekt na fotce a efektivně jej zamaskovat. Práce s Photoshopem vyžaduje znalosti, i když základní úpravy zvládne začátečník.

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

Napsat komentář