Extrudér a jeho kouzla – Monika Brýdová

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

(Pro získání lekcí ZDARMA stačí pouze provést BEZPLATNOU registraci a VYPLNIT e-mail a heslo, ihned Vám budou videa ZPŘÍSTUPNĚNA)

 

„Děkuji za jednoduchý návod,jak mít to stejné.Já to dělám pracně kružítkem a pravítkem,musela jsem se smát,jak je to jednoduché.“

 

Téma: Návody k práci s extrudérem při použití polymerové hmoty FIMO.
Určeno: Pro všechny fanoušky polymerových hmot.
Délka: 11 lekcí, jedna lekce zhruba 20 minut.
Lektor: Monika Brýdová

Extrudér a jeho kouzla – popis kurzu:

V kurzu Extrudér a jeho kouzla se naučíme jak pracovat s extrudérem – protlačovací strojek, a vytvoříme si mnoho krásných a zajímavých šperků. Povíme si, že i z polymeru jde uplést originální náramek či náušnice. Představíme si techniku KLIMT, vyrobíme si šperky s parketovým či žíhaným vzorem a ukážeme si pletení z polymerových hmot, např. drobné korálky, nádherný náhrdelník.  Předvedeme si techniky tvorby – aztécké slunce.

V kurzu se dozvíte:

  • Postup tvorby pomocí techniky KLIMT
  • Postup práce při používání extrudéru i nástavce
  • Postup při trojbarevném blendování
  • Postup výroby drobných korálků – kytiček
  • Postup tvorby projektu – aztécké slunce
  • Postup potahování vatové koule

Kurzem nás provedeme Monika Brýdová a ukáže nám obrovskou škálu možností, jak pracovat s extrudérem. V dalších prémiových videích si s pomocí dalších čtyř nástavců můžeme vytvořit nádherné náušnice s parketovým vzorem. Svou propisku si můžete ozdobit originálním designem. Vykouzlíme si drobné kytičky a čtyřlístky. Na práci s polymerovou hmotou si vezmeme i obyčejný strojek na těstoviny.

Co je to extrudér?

Nástroj používaný na práci s FIMO hmotou. (polymerová modelovací hmota). Jde o speciální trubičku se šroubováním neboli šroubovacím pístem. Na hmotu vyvíjí pravidelný a rovnoměrný tlak a práce s ním je jednoduchá a zábavná. Tento nástroj se podobá vytlačovacímu zařízení na sušenky, ale má menší velikost a mnoho vyměnitelných nástavců.

 

Chci získat 4 videa ZDARMA >>>

 

Napsat komentář